top of page

Zaposlimo Izkušenega Električarja za Našo Ekipo

Opis Delovnega Mesta:

Iščemo izkušenega in strokovnega električarja, ki se bo pridružil naši ekipi. Odgovorna oseba bo odgovorna za vzdrževanje, popravila in namestitev električnih sistemov v naših objektih. Iščemo kandidata, ki ima strokovno znanje, izkušnje in navdušenje za delo v dinamičnem okolju.

Odgovornosti:

  • Izvajanje rednih pregledov električnih sistemov za zagotavljanje varnosti in učinkovitosti

  • Identifikacija okvar in hitro ukrepanje za popravila

  • Namestitev novih električnih sistemov glede na potrebe projekta

  • Sodelovanje z ekipo za zagotavljanje učinkovitega delovanja električnih sistemov

  • Spoštovanje vseh varnostnih standardov in predpisov

Znanje in Sposobnosti:

  • Zaključen tečaj ali šola za električarje

  • Izkušnje pri vzdrževanju, popravilih in namestitvah električnih sistemov

  • Razumevanje električnih shem in tehničnih risb

  • Sposobnost dela tako samostojno kot v ekipi

  • Pozornost do podrobnosti in visoka raven natančnosti

Ponudba:

Ponujamo konkurenčno plačo, stimulativne bonuse ter možnosti napredovanja v karieri. Če ste strastni do električnih sistemov in želite postati del dinamične ekipe, vas vljudno prosimo, da pošljete svoj življenjepis in motivacijsko pismo na prosystem.group@outlook.com ali nas pokličete na tel.št.: +386 70 583 510

Hvala za vaš interes za delo v naši ekipi. Pričakujemo vaše prijave!

bottom of page